Mitown Alışveriş Merkezi - MEET OPEL ADAM
Reklam Ajansı

Etkinlikler > MEET OPEL ADAM

01-30 NİSAN

2013-04-01 - 2013-04-30
Etkinlik Fotoğrafları

Opel ADAM kazanma şansı MIDTOWN'da

İlk defa Mart 2013'te otomobil severler ile buluşan Opel ADAM, Türkiye’de ilk defa Midtown'da tanıtılacak.

Tüm genç ve kendisini genç hisseden sürücülerin otomobili olma konusunda iddialı bir moda ikonu olan Opel ADAM, güçlü hatları ve tarz sahibi Adam Jam, moda meraklılarına zarif ve stilize Adam Glam, rafine zevkleri olanlara ise oldukça erkeksi Adam Slam ile sportif ve yoğun şekilde sosyalleşen kişilere hitap ediyor.

Midtown’da tanıtılacak olan Opel Adam’la ziyaretçiler ilk kez tanışırken, Midtown’ın 1nci yılına özel kampanyada Midtown Card sahipleri, 100 TL ve üzeri yapılacak toplam harcamalarda çekilişe katılarak Opel ADAM sahibi olma şansı yakalayacak.

Öte yandan Nisan ayı sonrasında Opel ADAM diğer farklı tarzlarıyla Midtown’da talihlileriyle buluşmaya devam edecek.

 

Alışveriş, eğlence, moda ve sürpriz hediyeler Bodrum’un yeni alışkanlığı Midtown’da!

Midtown Card sahibi olmak için Midtown danışma bankosuna başvurmanız yeterli!

 

 

 

OPEL ADAM Kampanya Detayları
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 25/03/2013 tarih ve 1187/3165 sayılı izni ile Karakaya Alışveriş Merkezi Yönetim Hizmetleri Danışmanlık ve Organizasyon A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01/04/2013 (saat 10:00) - 30/04/2013(saat: 22:00) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında Midtown Alışveriş Merkezi içindeki  katılımcı mağazalarda (Turkcell fatura ödemeleri ve tüzel kişiler/ticari firmalar hariç) gün içerisinde toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Midtown Card ve Black Card sahibi müşterilerine danışma bankosunda fiş/fatura ibrazı ile kendilerine çekiliş katılım numarası verilir.  Çekiliş tarihi 10.05.2013 tarihinde, saat 16.00’da Midtown Alışveriş Merkezi içerisinde gerçekleşecektir. Çekiliş sonuçları 13.05.2013 tarihli Habertürk Egeli gazetesinde ve www.midtown.com.tr internet adresinde ilan edilecektir. Yapılacak çekiliş sonucu bir adet Opel Adam 1.2 Jam Model siyah araç verilecektir. Karakaya Alışveriş Merkezi Yönetim Hizmetleri Danışmanlık ve Organizasyon A.Ş. ile Midtown Alışveriş Merkezi çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi bu ikramiyeleri verilemez. Asıl talihli ikramiye son başvuru tarihi  28.05.2013,  asıl talihlinin başvurmaması durumunda yedek talihli son başvuru tarihi 13.06.2013’tür. İkramiye son teslim tarihi 30.06.2013 tarihidir. Midtown Card veya Black Card bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilemez. Yalnızca Midtown Card veya Black Card sahipleri çekilişe katılabilir. Tüzel kişi ve ticari firmalar kampanyaya katılamaz. Taahhüt edilen ikramiye nakde çevrilemez, devredilemez. ÖTV ve KDV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir. İkramiye tesliminde seri numaralı bilgisayar çıktısı, fatura veya fiş ibrazı zorunludur.  Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Geri