Mitown Alışveriş Merkezi - Marks & Spencer
Reklam Ajansı

Etkinlikler > Marks & Spencer

Sezon Trendleri

2013-05-03 - 2013-05-31
Etkinlik Fotoğrafları

SEZON TRENDLERİNİ MARKS & SPENCER İLE YAKALAYIN!

Marks & Spencer 2013 İlkbahar-Yaz sezonuna özel hazırladığı koleksiyonla stil sahibi ve şık giyinmeyi seven bayanların yine tercihi olacak.

Marks & Spencer 2013 İlkbahar-Yaz Sezonu’nda bayan giyim koleksiyonunda  özel tasarım kumaşlar, hatları zayıf ve ince gösteren özel dikişler ve farklı desenler dikkat çekiyor. Canlı ve keskin renkleriyle kendinizi çiçek bahçesinde hissedeceğiniz sezon ürünlerinde aynı zamanda belirgin şekilde beyaz renk figürleriyle siyah ve beyazın mükemmel uyumu bayan giyimde kendini buluyor.

60’lardan esinlenilerek hazırlanan kıyafetler çizgili desenleriyle karşımıza çıkıyor. Sade ve düz şeritler birbirini tekrarlarken, zarif bir görünüm ve muhteşem bir silüet ön plana çıkarıyor.

Marks & Spencer’ın yeni sezon bayan koleksiyonundaki modaya uygun fonksiyonel detaylar, şehirli tarzın oluşturduğu sofistike görünüm ve metalik detayların yarattığı şıklıkla bayanlar bu sezon da farklılıklarını gösterecek.

Sezonda sofistike detaylar, kontrast renk uyumu, doku ve desenler doğuya özgü ve organik baskılarla özgünleşiyor. Marks & Spencer 2013 İlkbahar-Yaz Bayan Giyim Koleksiyonu ana akımlar çevresinde şekilleniyor.

Mono Pop:60’lardan esinlenerek yaratılmış baskı ve desenlerle, beklenmedik renk vurguları dikkat çekiyor! Kalın çizgi detayları, siyah rengin üzerine canlı beyaz renk ile yoğun bir kontrast oluşturarak kendini gösteriyor. Baharı müjdeleyen grafik desenler ise kıyafetlerde kendini buluyor.

Dolls House:Renkli danteller, nakışlar, şaşırtıcı katlar ve feminen dokuların yenilenişi ile, “Dolls House” kadınlığı ön plana çıkartan bir akım. Pastel ve ten rengi nakışlar, zengin parlak renkler ve yumuşak yılan derisi baskılar tamamen ön plana çıkıyor.

Güpürlü ve yumuşak uygulanmış stensil efekti ile dantel, kumaş yönünden anahtar parça olmaya devam ediyor. Yılan derisi baskıları, görünüme modern bir bakış açışı sunuyor.

Print Fusion:Katmanlar halindeki kontrast baskılar ve kumaşlar ile estetik bir görünüm bu akımın ana mesajı. Metalik dokular ve parlak deriler, doğudan ilham alınan çiçekler ve renk bloğu paletleri ön plana çıkıyor. 2013 İlkbahar-Yaz Sezonu’nda M&S bu akım ile kumaşlarını ilham verici renk paletleri ve klasik şekilleriyle ve lüks deri kumaşlar ile yeniliyor. Folyo hissiyatı veren metaller ve hoş baskıların bir araya gelmesi, Fusion Trend’ini oluşturuyor. Eğlenceli ve çiçekli baskı ile peplum etekler sezonun anahtar tarzlarından biri.

Marks & Spencer 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu  şehir hayatına uyum sağlayan renkli ve canlı koleksiyonları ile  ruhunu özgür bırakan,  kendine güvenen özgün kadınların bu sezon da vazgeçilmezleri arasında olacak!

Geri