Mitown Alışveriş Merkezi - Modern “İzlenimci”
Reklam Ajansı

Etkinlikler > Modern “İzlenimci”

Midtown Sergi Salonu Rengârenk!

2013-06-01 - 2013-06-30
Etkinlik Fotoğrafları

Güler Süel’in tuvaline yansıyanlar 01-30 Haziran arasında Midtown Alışveriş Sergi Salonu’nda yaşamdan rengârenk kesitleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Ankara’da 1955 yılında hayata “merhaba” diyen Süel, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 1975’te mezun oldu. Mesleğine devam ederken de amatör olarak resim sanatıyla uğraştı; Ressam Asım Yücesoy ve Hikmet Çetinkaya’nın atölyelerine belirli aralıklarla devam etti.

Karışık teknikler ile oluşturduğu yapıtlardan derlenen ilk kişisel sergisini Ankara’da “Turkuaz Sanat Galerisi’nde”, ikinci kişisel sergisini “Emlak Bankası Sanat Galerisi’nde” açtı. Güler Süel, akrilik, yağlı boya ve karışık tekniklerle oluşturduğu resimlerdeki renkler ile duygularını yansıtmaya çalıştığı üçüncü kişisel sergisini yine Ankara’da “Osman Hamdi Bey Sanat Galerisi’nde” sanatseverlerle buluşturdu.

Güler Süel’in eserlerini, resim sanatına adanmış yaklaşık 35 yılık deneyimi ve rengârenk paylaşımları, Midtown’un huzurlu atmosferinde 30 Haziran tarihine kadar görebilirsiniz.

Geri