Mitown Alışveriş Merkezi - MIDTOWN ORKESTRASI
Reklam Ajansı

Etkinlikler > MIDTOWN ORKESTRASI

Her Gün Her Saat Müzik

2013-07-02 - 2013-09-01
Etkinlik Fotoğrafları

Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerini Ayhan Sicimoğlu, Enbe Orkestrası, İstanbul Gelişim Orkestrası ve Sunshine Band gibi isimlerle buluşturan, Bodrum’un Ortakent mevkiinde yer alan MIDTOWN Alışveriş Merkezi bir ilke imza atıyor.

 

MIDTOWN, keman sanatçısı Mehmet Yasemin önderliğinde Viyana, İstanbul, İzmir ve Ankara’dan bir araya gelen farklı tarzlardaki 25 kişilik profesyonel sanatçı ile oluşan MIDTOWN ORKESTRASI, Klasik, Jazz, Latin, Opera, Pop gibi çeşitli repertuarlarıyla günün her saati Midtown’a gelen ziyaretçileri müzik ile karşılıyor.

90’lı yıllardan itibaren birçok müzik topluluğunda bir araya gelmiş olan grup, ilk defa bu kadar kalabalık bir şekilde Bodrum Midtown’da 60 gün boyunca her gün müzik yapacaklar. Herkesin ziyaretine açık böyle bir yerde, kendi müziklerini insanlara tanıtma fırsatı bulan sanatçılar, özellikle klasik müzik ve opera gibi günlük dinletilerde çok tercih edilmeyen müzik türleriyle gelen tüm ziyaretçileri karşılaşacakları için oldukça heyecanlı. Bir alışveriş merkezinde Frank Sinatri ya da aryantik esintiler duymanın herkesin alışık olmadığı bir durum olduğunu, orkestra olarak yaz boyu harika işler çıkaracaklarını belirten Midtown Orkestrası, Bodrum gibi Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçileri 01 Eylül’e kadar her gün Midtown’da karşılayacak.

Zaman zaman ziyaretçileri özel partilerle ağırlayacak olan MIDTOWN ORKESTRASI, haftanın her günü 13.00-20.00 arasında seçkin dinletiler sunarken, 20.00-22.00 saatleri arasında Opera, Jazz, Latin, Klasik, Pop konserleri verecek.  Midtown Orkestrası ile her gün ve her saat birbirinden farklı dinletiler ile ziyaretçilerini dünya turuna çıkaracak.

Geri