Mitown Alışveriş Merkezi - İmza Günü
Reklam Ajansı

Etkinlikler > İmza Günü

ARET VARTANYAN VE TAYLAN KÜMELİ

2013-08-16 - 2013-08-18
Etkinlik Fotoğrafları

ARET VARTANYAN VE TAYLAN KÜMELİ MİDTOWN D&R’A KONUK OLUYOR... 

D&R, Bodrum Midtown   mağazasında Aret Vartanyan ve Taylan Kümeli’yi  ağırlıyor.

Aret Vartanyan, “Gerçekten Yaşıyor Musun?” adlı son kitabını imzalamak üzere 17 Ağustos C.tesi günü saat 18:00’da; Taylan Kümeli, “Lezzetin İnanılmaz Hafifliği adlı son kitabını imzalamak üzere 18 Ağustos Pazar günü saat 19:00’da D&R Bodrum Midtown’da  okuyucuları ile buluşacak ve kitaplarını imzalayacak.

Aret Vartanyan Kitap Hakkında:

Kitapları, Yaşam Atölyesi ve TV programı ile son dönemde yüzbinlerce insanın yaşamında fark yaratan Aret Vartanyan’ın yeni kitabı ‘Gerçekten Yaşıyor Musun?’ Destek Yayınları tarafından yayımlandı. Aret Vartanyan, son yıllarda gerçekleştirdiği çalışmaların ışığında kadın erkek ilişkilerinden kariyere, insanın kendini bulmasından yaşamda gerekten ne istediğine uzanan geniş bir yelpazede gerçek bir yaşamın kullanım kılavuzunu sunuyor.

Yaşamın kendisinden, günlük hayattan ve toplumsal gerçeklikten yararlanılarak kaleme alınan ‘Gerçekten Yaşıyor Musun?’ klişelerden, kalıplardan uzak cümlelerle bireyin kopya bir yaşam yerine, kendi yaşamını inşa etmesinin yol haritasını paylaşıyor.

‘Kişisel gelişim formüllerle, basmakalıp yaklaşımlarla olmuyor’

Gerçekten ne istediğini bilmeyen, kendiyle barışık olmayan, sevemeyen bireylerden oluşan dünyanın getirdiklerini hep birlikte izlediğimizi söyleyen Aret Vartanyan, duvarların arkasında yaşamaktan sıkılan bireyin her gün biraz daha prangalarından sıyrıldığına dikkat çekiyor.  Aret Vartanyan, son dönemde artan kişisel gelişim seminerlerinden, yaşam koçlarından ve benzeri çalışmalardan önce insanın temel değerlerini farketmesinin önemine dikkat çekerken,edebiyattan, sanattan, felsefeden, sosyal bilimlerden soyutlanmış ve eylemle bütünleşmemiş bir değişimin mümkün olmayacağını ifade ediyor.

 

 

Taylan Kümeli Kitap Hakkında:

Taylan Kümeli, kızı Elif Ezgi Uzmansel’e hamileliğinde yaşadığı bazı güçlükler nedeniyle aldığı fazla kilolarından kurtulması için her hafta sağlıklı beslenme listeleri hazırlar. Elif Ezgi Uzmansel bu listeleri uygularken kendisini ilk kez, çocukluğundan beri birikimine tanık olduğu annesinin teknik, uzmanlık, bilimsellik ve tecrübeyle oluşan yol haritasının içinde, uygulama faslında bulur.

Anne ve kızın karşılıklı düetleri işte bu şekilde başlar...

Uzmansel, 33 kilo vererek eski kilosuna geri dönerken yaşadığı süreci sosyal medya aracılığı ile paylaşır ve annesinin sağlıklı beslenerek zayıflama formülünün başkalarına da ilham vermesine aracılık eder. Ardından bu formülü zenginleştirerek daha geniş kitlelerle buluşturma heyecanı doğar. İşte iki kimya bu minvalde yan yana gelir ve lezzetin hafifliğine ve hafifliğin lezzetine inandırmak için ortaya bu kitap, bu menüler, bu tarifler çıkar…

Geri