Mitown Alışveriş Merkezi - Matias Pedrana ve Midtown Orkestrası
Reklam Ajansı

Etkinlikler > Matias Pedrana ve Midtown Orkestrası

Tango Rüzgarı..

2013-08-27 - 2013-08-28
Etkinlik Fotoğrafları

Arjantinli Tango Sanatçısı Matias Pedrana, konuk sanatçı olarak 27-28 Ağustos tarihlerinde Midtown Orkestrası ile beraber Açık Hava Sineması Etkinlik alanında dans tutkunları ile buluşuyor.

Müzik hayatına 13 yaşında flüt çalarak başlayan Arjantinli sanatçı, eğitiminin ardından Avrupa’ya taşınarak müzik kariyerine geleneksel Tango enstrümanı Bandoneon ile devam etme kararı aldı. Dünyada sayılı ustalar tarafından çalınan Bandoneon, ustasının elinde mucizeler yaratan çalgı olarak da nitelendirilmektedir.

Orqusta La Tipica OTRA, Guardia Cadenara, Nueva Manteca, Motion Unlimited Cinematic, Het Gelders Orkest, Tango Extremo, Ben Van Dungen, Septetoscopio gibi tanınmış artist ve topluluklarla aynı sahneyi paylaşmış olan Matias Pedrana, ayrıca Gotan Proyect ile Gotan Project Live ve Tango Extremo ile Toujours Bizarre isimli CD çalışmalarında da yer almıştır.

Kemanda Mehmet Yasemin, Bandoneon’da Matias Pedrana ile Midtown Orkestrası etkinliği 27-28 Ağustos 2013, saat 21.30’da Midtown Açık Hava Sineması Etkinlik alanında müzik ve dans tutkunları ile buluşuyor.

Detaylı Bilgi için:
Kevser Keleşoğlu

0252 307 0000 -501 

Geri