Mitown Alışveriş Merkezi - Kalitenin Adresinde İndirim
Reklam Ajansı

Etkinlikler > Kalitenin Adresinde İndirim

İpekyol

2013-12-06 - 2013-12-31
Etkinlik Fotoğrafları

Kış sezonu seçili ürünlerinde %50'ye varan indirim Midtown İpekyol mağazasında sizlerle. 

2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla sezonun en dikkat çeken trendlerini bir araya toplayan Ipekyol’un Büyük Sezon İndirimi başladı. 

Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm, ihtişamlı 40’lar ve cazibeli 50’ler ile 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda cesur bir değişim yaşatan Ipekyol’un Büyük Sezon İndirimi bugün başladı.  

Sezonu açan 1940’ların etek ve ceket döpiyes takımları, midi boy etekleri, mikro ekoseler ve abartılı omuz silüetlerinden sonra 50’li yılların cazibe unsurları olan sofistike leopar desenler, bele vurgu yapan kesimler ve mini ceketler de Grace Kelly tarzını Ipekyol’da günümüze taşıyor. Maskülen tüvitlerin barok desenler ile yeniden yorumlandığı modern punk temalı pantolon etekler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar sezonun en farklı görüntüsünü oluşturuyor.

Geniş fırfırlar bluzlara hareketli bir form katarken, işlemeler yakalarımızı süslemeye bu sezon da devam ediyor. Kumaş ve jean mixleri, deri ve boncuk birlikteliği, maskülen kesimler, barok motifler, örme elbiseler ve militar kabanların en lüks yorumu  Ipekyol koleksiyonlarında yer buluyor.

Geri