Mitown Alışveriş Merkezi - Penti’den Kırmızının Uğuruna İnanlara Özel Yeni Yıl Koleksiyonu!
Reklam Ajansı

Etkinlikler > Penti’den Kırmızının Uğuruna İnanlara Özel Yeni Yıl Koleksiyonu!

2013-12-24 - 2013-12-31
Etkinlik Fotoğrafları

Penti yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmak isteyenlere özel bir yılbaşı koleksiyonu hazırladı. Yeni yılda kırmızının uğuruna inanan kadınlar, hem kendilerine hem de sevdiklerine en özel Penti ürününü armağan ediyor.

 

Penti’nin yeni yıl iç çamaşırı koleksiyonu, şıklığı ve asaleti bir arada sunuyor. Dantel detaylarla zenginleşen ürünler iç giyimde de kendine güvenen kadınların tercihi oluyor.  . Kendini özel hissetmek isteyen kadınlar ise, siyah veya leopar renklere sahip iç giyim koleksiyonuyla gizli bir şıklığa kavuşuyor.

Yeni yılı evde karşılayacaklara…

Yeni yıla evde girmeye hazırlananlar, Penti’nin yılbaşı temalı ev giyim koleksiyonuyla eğlenceli bir yıla merhaba diyor! Rahat ve şıklığıyla tercih edilen ev giyim ürünleri, pamuklu kumaşlarının yanı sıra puantiye ve kareli desenleriyle de dikkat çekiyor. Serinin kırmızı-pembe ve lacivert-beyaz renkleri bulunuyor.

 

Sevdiklerini sevindirmek isteyenlere…

 

Sevdiklerine kırmızının uğurunu hediye etmek isteyenler, Penti’nin yılbaşı özel ambalajında satışa sunulan kırmızı sliplerinden hediye ediyor. Ev partisinde eğlenceli vakit geçirmek isteyenler ise, penguen ve geyik şeklindeki ev patikleriyle, yeni yıl coşkusunu ayaklara taşırken, sevdiklerin içini ısıtacak en eğlenceli hediye oluyor.

 

Geri