Mitown Alışveriş Merkezi - ANNELERE DOĞADAN ANLAMLI HEDİYE
Reklam Ajansı

Etkinlikler > ANNELERE DOĞADAN ANLAMLI HEDİYE

11 Mayıs 2014

2014-05-03 - 2014-05-11
Etkinlik Fotoğrafları

Anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada kutlanan Anneler Günü’nde çiçek en çok rağbet gösterilen hediyedir. Dallarından koparılmış, birkaç gün içinde solacak çiçekler yaklaşan Anneler Günü için hazırlanırken, Bodrum Ortakent’te yer alan Midtown Alışveriş Merkezi, anne ve çocuklarına özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. ‘Çiçekler dalında, çocuklar annelerinin kucağında güzel’ sözünden hareketle, çocuklar elleriyle diktikleri çiçekleri annelerine armağan edecek.

Çocukların hazırlayabileceği şekilde özel olarak hazırlanmış ve saksı ve çiçek fideleri ile gerçekleşecek etkinlik katılımı ücretsiz olup, çiçek ekimi sonunda birbirinden renkli çiçekler çocuklar tarafından annelerine hediye edilecek.

Anneler Günü’ne özel etkinlik; 11 Mayıs Pazar günü, saat 14.00’de, Midtown Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşiyor.

 

www.midtown.com.tr
www.facebook.com/midtownavm
www.twitter.com/midtownavm
www.instagram.com/midtownavm
http://midtown.com.tr/midtownmag/

 

 

Midtown Hakkında: Yarım asrı aşkın tecrübesi ve Bodrum’da öne çıkan yatırımlarıyla Türk ticaret yaşamına farklı sektörlerde katma değer sağlayan Karakaya Group’un projelerinden Midtown Alışveriş Merkezi, ana yol üzerinde imara açık en büyük alan üzerine kuruldu. 77 bin 500 m² alan üzerine kurulu projede birçok ulusal ve uluslararası marka, kapalı ve açık hava sinema, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar yer alıyor. 

Geri