Mitown Alışveriş Merkezi - KOTON ile
Reklam Ajansı

Etkinlikler > KOTON ile

Her Bedende Özgür Moda

2014-11-03 - 2014-11-30
Etkinlik Fotoğrafları

Koton, sezonun tüm trendlerini büyük beden şıklığına uyarlayan Plus koleksiyonu ile 2014-15 Sonbahar – Kış sezonuna güçlü bir merhaba diyor. Koton Plus Koleksiyonu’ndaki kalıplarındaki özen, malzemelerdeki seçicilik ve modellerdeki titizlik, 40-50 benden arası tüm kadınlara konforlu bir şıklık sunuyor.

Koton Plus 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonusezonun tüm trendlerini, kendine güvenli Koton Plus kadınının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Konforlu ve çabasız lüks temasıyla şekillenen bu modern şehirli gardırop, göz alıcı detayları lüks, konforlu ve şaşırtıcı dokularla buluşturarak her bedene uygun stil önerileri sunuyor. Yepyeni bir renk paleti ve doku zenginliğine sahip olan Koton Plus, büyük beden kadınlara, her zamankinden daha özgüvenli, konforlu ve ‘tavır sahibi’ bir duruş sağlıyor.

Koton Plus 2014-15 Sonbahar - Kış Koleksiyonu, sezonda sıklıkla kullanılan lacivert, antrasit, siyah,  kış beyazı, devetüyü, duman, şarap ve orman meyvesi tonlarını, leopar ve yılan desenleri, püskül ve gypsy detaylar, denim ve dantel dokularla zenginleştiriliyor. Hafif bornoz paltolar, kaşmir dokulu boğazlı kazaklar, yumuşak dokulu jogging pantolonlar, dökümlü pantolonlar, boyfriend gömlekler ve girlfriend jean’ler, pelerinler, bilekte biten cigarette pantolonlar, eşarp yaka bluzlar ve elbiseler, panço ve battaniye-şallar, gypsy bluzlar, deri ve süet legging pantolonlar koleksiyonun öne çıkan modellerini oluşturuyor.

40’dan 50’ye uzanan beden aralığı ve özel kalıpları ile Koton Plus 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu şık ve trendi bir kış vaat ediyor.  

Geri