Mitown Alışveriş Merkezi - ReTweet Yarışması
Reklam Ajansı

Etkinlikler > ReTweet Yarışması

1-8 Mart 2015

2015-02-28 - 2015-03-08
Etkinlik Fotoğrafları

Güzel sözler güzel bilgiler içerir…

1-8 Mart tarihleri arasında her gün Midtown Twitter hesabında paylaştığımız sözleri ReTweet yapan 5 kişi, sofralarına özel 25 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Kampanya detayları:

1.       1-8 Mart tarihleri arasında www.twitter.com adresinde yer alan @midtownavm hesabında başlatacağımız yarışmaya paylaştığımız sözleri RT yapan Twitter kullanıcıları, katılmaya hak kazanacaktır.

2.       8 Mart’a kadar her gün yarışmaya katılan 5 kişiye,  yemek sofrasına özel 25 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Hediye çekleri 20 Mayıs tarihine kadar Midtown Bernardo mağazasında kullanılabilir.

3.       Kazananlar, her akşam saat 19.00’da Midtown’ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulacaktır.

4.       Kazananlar belli olduktan sonra o gün içinde iletişime geçilip kişisel bilgileri istenecektir.

5.       Kazananlar kişisel bilgilerini paylaşarak Midtown danışmadan hediye çeklerini alabilir.

6.       Her kullanıcı yalnızca bir kez kazanabilir.

7.       Kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit kişilerin olması durumunda, yarışmacının hakları gözetilmeyecek, hediye kazanma durumları ortadan kalkacaktır.

8.       Midtown, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan, yanlış beyan edilen kişisel bilgilerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

Geri